Ремонт в спальній кімнаті

Спальна кімната — приміщення особливе, до ремонту якого пред’являються зовсім інші вимоги, ніж до оформлення вітальні або кабінету. Для повноцінного відпочинку і відновлення сил необхідна спокійна, розслаблююча обстановка, тому ремонт спальні вимагає особливого підходу. Замість стильних дизайнерських рішень і помітного декору вибирають плавні лінії і неяскраві кольори, переважно холодних тонів, а також зручну і комфортну меблі, бажано з натуральних екологічно чистих матеріалів. Інтер’єр спальні повинен бути не тільки красивим, але і обов’язково затишним!

Всі клієнти, які скористалися нашими послугами з ремонту квартир, котеджів або офісів, залишаються задоволені співпрацею і обов’язково рекомендують нас всім своїм друзям і знайомим. Наша компанія — не новачок на будівельному ринку Києва. У нашому портфоліо сотні об’єктів — від складних і великих багатоповерхових особняків до скромних, але оригінальних ремонтів невеликих квартир в київських багатоповерхівках. Ми піклуємося про свою репутацію і комплектуємо будівельні бригади тільки висококласними фахівцями, які мали великий досвід роботи з сучасними оздоблювальними матеріалами.

Вартість комплексного ремонту квартири або ж обробки окремих її приміщень залежить від багатьох чинників — стану будівельних конструкцій, складності передбачуваної планування і розроблених дизайнером рішень по оформленню інтер’єру. На нашому сайті Ви можете оформити виклик кваліфікованого фахівця для складання кошторису, в якій будуть враховані всі необхідні демонтажні, будівельні та оздоблювальні роботи, вказано кількість і вартість застосовуваних матеріалів. Підсумкова цифра дозволить Вам оцінити витрати на ремонт, а наш консультант підкаже, як вкластися у відведений бюджет, не на шкоду якості та довговічності.

Бажання клієнта для нас найважливіше. Навіть з маленької і тісної спальні можна зробити стильне і дуже затишне приміщення для приємного і спокійного сну. Існує чимало оригінальних дизайнерських прийомів, що дозволяють візуально розширити занадто тісні приміщення і зробити так, щоб досить низькі стелі не нависали над головою, а здавалися набагато вищими. Світлі і холодні відтінки кольорів, віддаляють пофарбовані поверхні від спостерігача, дзеркальні натяжні стелі, вміло розбивають перспективу і створюють ефект безмежної висоти — ось побачите, після ремонту Ви абсолютно не дізнаєтеся свою спальню!

Недавно

К сожалению, комментарии закрыты.

error: Content is protected !!